POBEDA PRED EVROPSKI IZAZOV: Čukarički nije dozvolio iznenađenje na svom terenu (FOTO)

sUPERLIGA, 3. KOLO

Strelci na Banovom brdu za domaći tim bili su Đordje Jovanović u 45. i Milan Savić u 53. minutu, dok je gol za goste u 76. minutu dao je Marko Sarić

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas Metalac sa 2:1, u trećem kolu Super lige Srbije.

Strelci na Banovom brdu za Čukarički bili su Đordje Jovanović u 45. i Milan Savić u 53. minutu.

Gol za goste u 76. minutu dao je Marko Sarić.

Čukarički ima dve pobede iz isto toliko utakmica pošto mu je prethodna bila odložena, dok Metalac ima samo bod iz prva tri kola.