NIJE SLUČAJNOST ONIH PET KOMADA ČELSIJU! VBA ubedljiv i protiv Sautemptona, Everton i Brajton bez golova! (VIDEO)

31. kolo premijer liga

Večeras igraju Brajton i Everton

Objavljeno: 07:29h

U pretposlednjoj utakmici 31. kola Premijer lige, Vest Bromvič Albion savladao Sautempton sa 3:0.

Domaćini su poveli sa penala u 32. minutu golom Pereire, a drugi je bio delo Filipsa u 35. Konačan rezultat je postavio Robinson u 69. minutu. Sautempton je promašio penal u 94. minutu.

VBA se i dalje nalazi u opasnoj zoni, opstanak im trenutno beži za osam bodova, a do kraja ima još sedam kola. Sautempton je 14. sa 36. bodova.

Fudbaleri Brajtona i Evertona igrali su večeras nerešeno bez golova, u poslednjoj utakmici 31. kola Premijer lige.

Everton je sada četiri vezane utakmice bez pobede i osmi je na tabeli sa 48 bodova.

Brajton sa 33 boda zauzima 15. mesto u engleskom prvenstvu.