MITROVIĆ NEMOĆAN: Traore ZAKUCAO Fulam u zonu ispadanja

premijer liga, 31. kolo

Fudbaleri Vulverhemptona, pobedili su Fulam golom u 92. minutu

Objavljeno: 23:06h

U prvoj utakmici 31. kola Premijer lige, Vulverhempton je pobedio Fulam na Kriven Kotidžu rezultatom 1:0. Jedini gol, postigao je Traore u 93. minutu.

Aleksandar Mitrović je odigrao svih 90 minuta za Fulam.

U prvom poluvremenu, Vilijan Hose je zatresao mrežu Areole u drugom minutu nadoknade, ali je sudija Mos nakon gledanja VARA dosudio milimetarski ofsajd Podensu

Jedini gol, postignut je u 92. minutu. Fabio Silva je poslao sjajan pas po desnoj strani do Traorea, on je produžio i poslao projektil udarcem iskosa sa desne strane.

Nakon ovog kola, Vulverhempton je na 12. mestu sa 38 osvojenih bodova, dok je Fulam na 18. mestu sa 26 bodova.

U narednom kolu, Fulam gostuje ekipi Arsenala, dok Vulverhempton na ,,Molinou'' dočekuje Šefild Junajted.