ZAMALO KOMBINACIJA KOSTIĆ-JOVIĆ ZA POBEDU AJNTRAHTA: Lajpcigu odmiče Bajern, Kalajdžić strelac za Štutgart! (VIDEO)

bundesliga, 25. kolo

Arminija Bilefeld, pobedila je Bajer Leverkuzen rezultatom 2:1

Fudbaleri Arminije iz Bilefelda, pobedili su kao gost ekipu Bajera iz Leverkuzena rezultatom 2:1 (1:0) i tako osvojili tri važna boda u borbi za opstanak.

Tim iz Bilefelda je poveo u 17. minutu. Sjajan prodor Gebauera, iskoristio je Ritsu Doan koji je šutirao u padu, a lopta se od prečke odbila u gol.

Prednost je duplirao Okugava u 57. minutu, a Patrik Šik je samo uspeo da ublaži prednost u 85. minutu.

Nakon ovog kola, Bajer Leverkuzen je na 6. mestu sa 40 osvojenih bodova, dok je Arminija Bilefeld van opasne zone i trenutno zauzima 15. mesto sa 22 osvojena boda.

U narednom kolu, Bajer gostuje ekipi Herte, dok Arminija dočekuje Lajpcig.

U duelu drugog protiv četvrtog na tabeli, Red Bul Lajpciga i Ajntrahta iz Frankfurta, odigrali su nerešeno 1:1.

Poveli su domaći, Emil Forsberg je pogodio za Lajpcig u 46. dok je izjednačio Kamada u 61. minutu igre.

Filip Kostić je na terenu proveo svih 90 minuta, dok jeLuka Jović ušao u igru u 72. minutu.

Lajpcig je ostao na drugom mestu sa 54 boda, ali im je sada Bajern pobegao na četiri, a Ajntraht je i dalje na četvrtom mestu sa 44 osvojena boda.

Fudbaleri Štutgarta pobedili su večeras kao domaćini Hofenhajm sa 2:0.

Poveo je Štutgart u 15. minutu autogolom Adamsa Kasima, da bi konačan rezultat postavio Saša Kalajdžić golom u 64. minutu.

Štutgart je zabeležio devetu pobedu u prvenstvu i sa 36 bodova zauzima osmu poziciju, dok je Hofenhajm na 11. mestu sa 30 bodova.

U narednom kolu, Štutgart će gostovati Bajernu, dok će Hofenhajm dočekati Majnc.