BENZEMA DONEO REALU TRI BODA POSLE PREOKRETA! Alaves i Kadiz remizirali, Atletiku nula sa Hetafeom!

27. kolo la liga

Danas su na programu četiri utakmice

Fudbaleri Alavesa i Kadiza odigrali su danas u Vitoriji nerešeno 1:1, u meču 27. kola španske Primere.

Alaves je poveo golom Hoselua sa penala u 36. minutu, a konačan rezultat meča postavio je Aleks u 84. minutu takodje sa penala.

Prethodno je crveni karton u 81. minutu dobio igrač domaćih Manu Garsija.

Srpski fudbaleri Ivan Šaponjić i Filip Malbašić igrali su za Kadiz od 83. minuta.

Na tabeli Primere Kadiz je na 13. mestu sa 29 bodova, dok je Alaves na 18. mestu sa 23 boda.

Fudbaleri Reala iz Madrida pobedili su danas na svom terenu ekipuElčea sa 2:1, u meču 27. kola španske Primere.

Dani Kalvo je u 61. minutu glavom postigao gol za goste, da bi Karim Benzema u 73. minutu izjednačio rezultat.

Drugi gol Benzema je postigao u prvom minutu sudijske nadokande drugog poluvremena.

Real je drugi na tabeli Primere sa 57 bodova, dok je Elče na 17. mestu sa 24 boda.

Fudbaleri Osasune i Valjadolid odigrali su utakmicu bez golova.

Posle ovog remija, ekipa iz Pamplone je na 13. mestu sa 29. bodova, a Valjadolid je 16. sa 26. bodova.

Fudbaleri Hetafea i Atletiko Madrida igrali su večeras nerešeno bez golova.

Atletiko nije iskoristio to što je domaćin od 71. minuta imao igrača manje, zbog isključenje Alana Njoma.

Reprezentativac Srbije Nemanja Maksimović igrao je celu utakmicu za Hetafe.

Atletiko je prvi na tabeli sa 63 boda, šest više od Real Madrida, a sedam od trećeplasirane Barselone koja ima utakmicu manje.

Hetafe zauzima 15. mesto u španskom fudbalskom prvenstvu sa 28 bodova.