"JORGANDŽIJE" PREOKRENULE U DUELU DVA ATLETIKA: Ljorente i Suarez za novi korak ka tituli! (VIDEO)

primera, 18. kolo

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su večeras kao domaćini Atletik Bilbao sa 2:1, u zaostalom meču 18. kola španske Primere.

Poveo je Bilbao u 21. minutu golom Ikera Muniaina, da bi Atletiko izjednačio u drugom minutu nadoknade poluvremena pogotkom Markosa Ljorentea.

Preokret i pobedu Atletiku doneo je Luis Suares u 51. minutu golom iz penala.

Atletiko je prvi na tabeli sa 62 boda, šest više od drugoplasirane Barselone, a osam od Reala, dok je Bilbao osmi sa 33 poena.

U narednom kolu, Atletiko će gostovati Hetafeu, dok će Bilbao gostovati Selti.