MAKSIMOVIĆU 80 MINUTA, HETAFE IZGUBIO: BARSA nastavlja sa pobedama u ligi, SEVILJA poražena! (VIDEO)

primera, 26 kolo

Danas se igraju tri meča

Objavljeno: 23:18h

Fudbaleri Valjadolida pobedili su danas na svom terenu ekipu Hetafea sa 2:1, u meču 26. kola španske Primere.

Oba gola domaći tim postigao je iz kontranapada, a strelci su bili Oskar Plano u 14. i Šon Vajsman u 24. minutu.

Haime Mata je golom u 37. minutu postavio konačan rezultat.

Pred sam kraj meča, u 85. minutu igrač gostiju Mata dobio je direktan crveni karton, zbog faula kojeg je napravio.

Za ekipu Hetafea do 79. minuta igrao je srpski fudbaler Nemanja Maksimović.

Hetafe je na 14. mestu na tabeli Primere sa 27 bodova, dok Valjadolid 15. sa dva boda manje.

Fudbaleri Elčea pobedili su danas na svom terenu Sevilju sa 2:1.

Elče je poveo u 70. minutu golom Raula Gutija, a prednost je udvostručio Gido Kariljo u 77. minutu. Konačan rezultat postavio je Luk de Jong pogotkom u 90. minutu.

To je tek peta pobeda Elčea u Primeri, posle koje se sa pretposlednjeg popeo na 17. mesto na tabeli sa 24 boda i ima dva više od Eibara koji je prvi u zoni ispadanja.

Sevilja je pretrpela drugi uzastopni poraz, ukupno sedmi i zadržala je četvrto mesto na tabeli sa 48 bodova.

Fudbaleri Barselone pobedili su večeras na gostujućem terenu Osasunu sa 2:0, u utakmici 26. kola španskog prvenstva.

Barsleona je povela u 30. minutu golom Đordija Albe, na dodavanje Lionela Mesija, koji je u 83. minutu asistirao Ilajšu Moribi kod drugog gola.

Barselona ima 17 pobeda i druga je na tabeli sa 56 bodova, dva boda manje, ali i dve utakmice više od prvoplasiranog Atletiko Madrida.

Osasuna je pretrpela 12. poraz u ligi i zauzima 13. mesto na tabeli sa 28 bodova.