BARSA SE NIJE OPORAVILA OD PSŽ: Kadiz ukrao istorijski bod u 89'! (VIDEO)

primera, 24. kolo

Titula je sve dalje

Barselona je još u nokdaunu od ubedljivog poraza u Ligi šampiona od Pari Sen Žermena u utorak.

To se videlo na meču 24. kola Primere u kom su na Kamp Nouu dočekali Kadiz.

Katalonci su "probili" rivala u 32. minutu golom Lionela Mesija i to iz penala, ali u nastavku ne da nisu uspeli da povećaju prednost i osiguraju pobedu, već su istu ispustili u završnici.

Takođe sa bele tačke, strelac vrednog gola za goste bio je Aleš Fernandes.

Barsa sada ima osam bodova manje od lidera Atletika (47), a Kadiz je 14. sa 25 osvojenih bodova.

Fudbaleri Atletik Bilbaa i Viljareala igrali su nerešeno 1:1, u 24. kolu španskog prvenstva.

Viljareal je vodio od 16. minuta golom Đerara Morena, a u 44. je izjednačio Alehandro Berenger.

Atletik je 10. na tabeli sa 29 bodova, dok Viljareal ima 37 i na šestom je mestu.