DMITROVIĆ PORAŽEN OD RIVALA U BORBI ZA OPSTANAK: Real iskoristio novi kiks Atletika, zakuvalo se u vrhu! (VIDEO)

Primera, 24. kolo:

Danas su se igrale četiri utakmice 24. kola

Fudbaleri Elčea pobedili su danas na svom terenu ekipu Eibara sa 1:0, u utakmici 24. kola španske Primere.

Jedini gol na meču, vredan tri boda, postigao je Dani Kalvo u 33. minutu.

Elče je upisao četvrtu pobedu u šampionatu i nalazi se na 18. mestu na tabeli sa 21 bodom, koliko ima i Eibar na 17. poziciji.

Fudbaleri Elčea u sredu gostuju Barseloni u odloženom meču prvog kola, a potom narednog vikenda idu u goste Granadi. Ekipa Eibara u sledećem kolu dočekuje Uesku.

Fudbaleri Levantea pobedili su danas u gostima Atletiko Madrid sa 2:0.

Golove za Levante su postigli Hose Morales u 30. i Horhe De Frutos u petom minutu sudijske nadoknade vremena.

Levante je zabeležio sedmu pobedu u prvenstvu i sa 31 bodom zauzima osmu poziciju, dok je Atletiko i dalje prvi sa 55 poena.

U narednom kolu, Levante će dočekati Atletik Bilbao, dok će Atletiko gostovati Viljarealu.

Fudbaleri Valensije pobedili su kao domaćini Seltu sa 2:0, golovima u završnici utakmice.

Golove za "Slepe miševe" su postigli Manu Valjeho u četvrtom i Kevin Gameiro u osmom minutu sudijske nadoknade vremena.

Selta je od 69. minuta igrala sa igračem manje, nakon što je direktan crveni karton dobio Ruben Blanko.

Valensija je zabeležila šestu pobedu u prvenstvu i sa 27 bodova zauzima 12 poziciju, dok je Selta na desetom mestu sa 29 poena.

U narednom kolu, Valensija će gostovati Hetafeu, dok će Selta dočekati Valjadolid.

Real Madrid je ostvario važnu pobedu na gostovanju Valjadolidu - 0:1 (0:0).

Gol za pobedu je postigao brazilski vezista Kazemiro, udarcem glavom posle centaršuta Tonija Krosa.

"Kraljevi" su tako prišli na samo tri boda gradskom rivalu Atletiku na vrhu La Lige, ali imaju i meč više odigran.

Valjdaolid je nakon poraza ostao u zoni ispadanja.