SELTA OSTVARILA PRVU POBEDU U OVOJ GODINI! Mina i Nolito srušili Elče i prekinuli lošu seriju (VIDEO)

primera, 23. kolo

Mina je postigao tri gola na poslednja dva meča Selte

Fudbaleri Selte ostvarili su prvu pobedu u ovoj godini trijumfom nad Elčeom od 3:1 (2:0) u prvoj utakmici 23. kola Primere.

Domaći su slomili otpor rivala u finišu prvog poluvremena. Prvo je Santi Mina pogodio u 45. minutu, da bi Mendes duplirao prednost u drugom minutu nadoknade.

Asistent kod oba gola bio je iskusni Nolito.

Gosti su se vratili u meč preko Emanueal Rigonija već u 51. minutu.

Ipak, Mina je svojim drugim golom u 68. minutu najavio slavlje i kraj crnog niza od sedam utakmica bez pobede tima iz Viga.

Selta je sad deveta sa 23 boda, a Elče je pretposlednji sa 18 bodova, ali i mečom manje od rivala.