JOVANOVIĆ DVOSTRUKI STRELAC U POBEDI ČIKARIČKOG NA BANJICI: TSC minimalcem do sva tri boda protiv Zlatibora!

22. kolo superliga srbije

Objavljeno: 21:05h

U prvoj utakmici 22. kola Superlige Srbije u Užicu fudbaleri TSC- a savladali su domaći Zlatibor rezultatom 0:1.

Jedini pogodak na utakmici smo videli u 59. minutu igre kada je strelac bio Nenad Lukić.

Treba napomenuti da su fudbaleri Zlatibora, u 20. minutu promašili penal, tačnije neprecizan sa bele tačke je bio Milenković.

Posle ove utakmice TSC je na šestom mestu tabele sa 34 boda, a Zlatibor se nalazi na 18. poziciji i trenutno je sakupio 17. bodova.

U sledećem kolu Zlatibor će gostovati na Banovom brdu, Čukaričkom, dok TSC će na svom stadionu dočekati Bačku.

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas na gostujućem terenu u Beogradu Rad sa 2:0, u utakmici 22. kola Superlige Srbije.

Oba gola na stadionu Rada postigao je Đorđe Jovanović, u 10. i 64. minutu.

Čukarički je ostvario 12. pobedu i četvrti je na tabeli sa 42 boda.

Rad je pretrpeo 14. poraz i zauzima 15. mesto sa 20 bodova.

U sledećem kolu Čukarički će dočekati Zlatibor, a Rad će igrati na gostovanju protiv Voždovca.