MAČVA POBEDOM OSTALA U KAKVOJ TAKVOJ TRCI ZA OPSTANAK: Remi na krovu i Lučanima!

21. kolo, Superliga

Danas je nastavljeno takmičenje u Superligi Srbije

U okviru 21. kola Superlige u 13:30 odigrana su 3 meča.

Voždovac je na svom terenu dočekao Inđiju, a rezultat je ostao izjednačen 1:1. I jedan i drugi gol je pao u prvom poluvremenu.

U 9. minutu domaći su poveli, a precizan je bio Marko Gajić. Rezultat je izjednačio u 41. minutu Željko Dimitrov.

Ekipa Mačve slavila je pobedu od 2:1 jer su na svom terenu savladali ekipu Metalac iz Gornjeg Milanovca.

Prvo poluvreme proteklo je mirno bez golova, dok je u drugom poluvremenu palo čak tri.

Prvi pogodak je pao u 72.minutu od strane Mijajlovića, dok samo sedam minuta kasnije Matalac je izjednačio pogotkom Antonijevića. Međutim, ubrzo u 82. minutu Mačva stiže do pobede i to preko Ortiza.

I treća utakmica koja se odigrala u Lučanima, jeste između ekipe Mladost i Radnika. Rezultat je ostao nerešen 2:2.

Na samom početku utakmice Nemanja Kos donosi prednost od 1:0. Ali na kraju prvog poluvremena precizan je Viktor Lukić za 1:1.

Makarićevim golom u 54. minutu gosti stižu do prednosti koja je trajala do 90. minuta. Ipak, U nadoknadi Mladost ostavlja bod kod kuće.