BENEVENTO I SAMPDORIJA PODELILI BODOVE! Gosti do izjednačenja došli deset minuta pre kraja!

21. kolo serija a

Benevento je poveo u 55. minutu golom Đanluke Kaprarija, a bod gostujućoj ekipi doneo je Balde Keita pogotkom u 80. minutu

Fudbaleri Beneventa i Sampdorije odigrali su danas nerešeno 1:1, u utakmici 21. kola italijanskog prvenstva.

Benevento je poveo u 55. minutu golom Djanluke Kaprarija, a bod gostujućoj ekipi doneo je Balde Kejta pogotkom u 80. minutu.

Sampdorija je treći put u ligi odigrala nerešeno i zauzima 10. mesto na tabeli sa 27 bodova.

Benevento je nastavio niz utakmica bez pobede i posle petog remija je 12. na tabeli sa 23 boda.