"STARA DAMA" PONOVO GAZI! Juventus rutinski sa Romom za nastavak šampionske trke!

Serija A, 21. kolo:

Juventus je u derbiju 21. kola italijanske Serije A savladao Romu rezultatom 2:0.

Tim Andrea Pirla iz utakmice u utakmicu izgleda sve bolje. Večeras su nastavili sa odličnim igrama i savladali su Romu sa dva gola razlike.

Bila je Vučica opasna u ovom meču. Imali su svoje šanse, ali Juventus je za razliku od Rome svoje šanse koristio.

"Bjanko-neri" su poveli u 13. minutu. Sjajan gol dao je Kristijano Ronaldo za prednost od 1:0.

Ronaldo je zatim uzdrmao i prečku gola Rome. Vučica je dobro pretila u nekoliko navrata, ali na odmor se otišlo rezultatom 1:0.

I u nastavku meča oba tima imaju svoje šanse. Bilo je samo pitanje trenutka kada ćemo videti još jedan pogodak, a na kraju smo ga videli u 69. minutu.

Nakon lepe akcije domaćih Ibanjez pogađa vlastitu mrežu za prednost Stare dame od 2:0.

Pokušala je Roma napraviti nešto do kraja meča, ali na kraju zaslužena pobeda Juventusa.

Juventus je sa ova tri boda preskočio Romu na trećem mestu i nastavlja poteru za Interom i Milanom.