INTER LAGANO NA ARTEMIO FRANKIJU! Neroazuri do nedelje na prvom mestu! Vlahović na terenu svih 90 minuta! (VIDEO)

21. kolo serija a

Fudbaleri Intera su u okviru 21. kola Serie A savladali na gostovanju ekipu Fiorentine rezultatom 0:2.

Fudbaleri Intera su u okviru 21. kola Serije A savladali na gostovanju ekipu Fiorentine rezultatom 0:2.

Inter je od početka utakmice krenuo agresivno i stavio do znanja rivalu, da je u Firencu došao po sva tri boda.

"Neroazuri" su poveli u 31. minutu preko Barele koji je uputio precizan i lopta je uz desnu stativu zavrčila iza leđa golmana Dragovskog.

Gosti iz Milana su duplirali prednost u 52. minutu kada je strelac bio Ivan Perišić, na dodavanje Hakimija.

Dušan Vlahović je odigrao sivh 90. minuta za Violu, dok Nikola Milenković zbog susupenzije nije bio na terenu.

Inter će se ovom pobedom popeti na vrh tabele Kalča i na njemu će ostati sigurno do nedelje, kada će se Milan sastati sa Krotoneom.