MILNER SE LJUTIO NA KLOPA, A ONDA JE LIVERPUL DAO GOL: Krenuli su odmah da slave zajedno kao mala deca! (VIDEO)
Jirgen Klop, Foto: Printscreen

premijer liga, 21. kolo

Fudbaleri Liverpula, pobedili su Vest Hem rezultatom 3:1, a mnogima je promakao detalj iz 57. minuta

Fudbaleri Liverpula, pobedili su Vest Hem rezultatom 3:1 (0:0) u okviru 21. kola Premijer lige.

Ono što je malo ko mogao da primeti, bio je detalj iz 57. minuta, kada je Milnera zamenio Džouns.

Nakon izmene, Milner nije bio zadovoljan, a Jirgen Klop mu je objasnio da je neke stvari pogrešno radio na terenu.

Džouns je asistirao kod gola Salaha, a Milner i Klop su zajedno proslavili pogodak.