VBA I FULAM REMIZIRALI, MITROVIĆ ODIGRAO CELU UTAKMICU I ASISTIRAO: Kristal Palas i Siti slavili sa jednim golom!

21. kolo premijer liga

U treminu od 16:00 časova odigrano je tri susreta 21. kola Engleske Premijer lige, na kojima smo videli šest pogodaka

Objavljeno: 19:02h

U treminu od 16:00 časova odigrano je tri susreta 21. kola engleske Premijer lige.

Na kojima smo ukupno videli šest pogodaka.

Kristal Palasu je trebao svega jedan gol da bi na svom terenu savladao Vulverhempton. Strelac jedinog pogotka na meču je bio mladi Englez Ebereče Eze u 60- om minutu igre.

Lider na tabeli Mančester siti je razožarao svoje navijače jer su u meču protiv Šefilda bili bolji sa samo 1:0. Odlučujući pogodak je bio delo Gabrijela Žesusa u devetom minutu.

Za razliku od prethodne dve, treća utakmica popodnevnog programa je bila sa najviše golova. Dojučerašnji učesnici Čempionšipa VBA i Fulam odigrali su nerešeno 2:2.

Goste je u vođstvo doveo Bobi Rid u 10- om. minutu na asistenciju Aleksandra Mitrovića, koji je posle dužeg vremena odigrao celu utakmicu. VBA je poravnao u 47- om preko Kajla Bartija, a preokret je usledio u 66- om minutu kada je pogodio Mateus Pereira. Bod Fulamu je doneo Ivan Kavaljero koji je bio strelac u 77- om. minutu.

U prvoj utakmici dana Njukastl je bio bolji od Evertona sa 2:0.

Premijer liga 21. kolo

Everton- Njukastl 0:2, Kristal Palas- Vulverhempton 1:0, Mančester siti- Šefild junajted 1:0, VBA- Fulam 2:2.