NIJE PTICA, NIJE AVION, TO LETI KRISTIJANO RONALDO: Portugalac opet prkosio zakonima fizike, Vlahović spasio Violu!

Serija A, 13. kolo

Portugalac je sa dva pogotka trasirao put ka novom trijumfu Juventusa

Objavljeno: 23:24h

Tako Kristijano Ronaldo odgovara svojim kritičarima! Pre dva dana su svi brujali o tome kako je odigrao možda i najgoru utakmicu u karijeri, a onda već u subotu Portugalac je pokazao zašto je to što jeste.

Juventus je pobedio Parmu kao gost 4:1, a Kristijano je postigao dva pogotka. I ponovo je "leteo".

Kad to napišemo, pretpostavljate na šta mislimo, a to je njegov nebeski odraz i skok i onda ono zadržavanje u vazduhu dok ne udari loptu glavom, što može samo on i niko drugi.

U 26. minutu je to uradio i duplirao prednost svog tima, nakon što je prethodno Dejan Kuluševski doneo vođstvo "staroj dami" samo koji minut ranije.

U 48. minutu Ronaldo je postigao svoj drugi gol na meču, a tačku na sve je stavio Alvaro Morata u 85. minutu.

Fiorentina je u meču na kome je naš Nikola Milenković ispisao istoriju izvukla bod protiv Verone 1:1 i to pogotkom drugog Srbina, Dušana Vlahovića.

Veloso je sa penala doneo vođstvo gostima, ali je 11 minuta kasnije srpski reprezentativac takođe s "bele tačke" postavio konačan rezultat.