KATASTROFA MARKA NIKOLIĆA! ON I LOKOMOTIVA PONIŽENI KAO NIKADA: Ogromna bruka srpskog trenera!

ovo će mu uzdrmati poziciju

Nikolić je ujedno upisao najgori poraz u istoriji kluba još od raspada SSSR-a

Objavljeno: 17:21h

Lokomotiva iz Moskve je doživela poraz od Krasnodara u 18. kolu ruskog šampionata sa rezultatom 5:0. Ovo je najveći i najgori poraz našeg Marka Nikolića, trenera "železničara", u njegovoj trenerskoj karijeri.

Krasnodar je već u prvih 10 minuta utakmice postavio svoj ritam igre i pokazao protivnicima u kom pravcu će ići ova utakmica.

Klaeson je "otvorio" gol, pogotkom u petom minutu igre, a Kabela je udvostručio prednost svoje ekip samo nekoliko minuta kasnije.

Završnica prvog poluvremena bi bila drugačija da su fudbaleri Lokomotive iskoristili svoje šanse. U 42. minutu im je gol poništen zbog faula Ramireza, a samo tri minuta kasnije je Mirančuk promašio jedanaesterac.

Nova kazna je stigla u 75. minutu kada je Berg bio precizan pri šutu, a samo par minuta kasnije ponovo je postigao gol. Između dva njegova gola, Sulejmanov je uspeo da se upiše u listu strelaca.