MAKAZICE ZLATANA IBRAHIMOVIĆA: Bog fudbala spektakularnim potezom doneo pobedu Milanu, derbi Đenove bez pobednika!

serija a, šesto kolo

Kakav igrač!

Zlatan Ibrahimović je bog fudbala i tu nema nikakve dileme!

Ponovo je poveo svoj Milan u novu pobedu i pritom se učvrstio na čelu liste strelaca. Rosoneri su prvi klub Serije A, a Zlatan je najzaslužniji za to. Bivši reprezentativac Švedske je postigao sedmi gol u sezoni, ali kakav!

Ibrahimović je izmislio gol za Milan u 84. minutu, improvizovanim makazicama je doneo pobedu svom timu nad Udinezeom - 2:1.

Kesi je doveo Rosnere već u 198. minutu u prednost, posle dodavanja Ibrahimovića, a nesmotrenost Romanjolija na početku drugog poluvremena koštala je Milan prednosti. De Paul je bio siguran sa bele tačke.

Ipak, Zlatan je imao drugačije planove i sjanim pogotkom doneo je slavlje Milanu.

Fudbaleri Rome su danas pobedili kao domaćini Fiorentinu 2:0, u šestom kolu italijanske Serije A.

Golove za Romu su postigli Leonardo Spinacola u 12. i Pedro Rodriges u 70. minutu.

Fiorentina je od 89. minuta igrala sa igračem manje, nakon isključenja Lukasa Martinesa Kvatra.

Nakon šest mečeva Roma zauzima sedmo mesto sa 11 bodova, dok se Fiorentina nalazi na jedanestom sa 7 bodova.

U narednom kolu, Roma će gostovati Djenovi, dok će Fiorentina gostovati Parmi.

U istom terminu, Sasulo je u gostima pobedio Napoli 2:0.

Golove za Sasulo su dali Manuel Lokateli iz penala u 58. i Maksim Lopes u petom minutu sudijske nadoknade.

Nakon šest kola, Sasulo je na drugom mestu sa 14 bodova, dok je Napoli na petom sa 11 bodova.

U narednom kolu, Napoli će gostovati Bolonji, dok će Sasulo ugostiti Udineze.

U poslednjem meču dana Sampdorija i Đenova su odigrali 1:1.

Jankto je doveo domaće u prednost u 23 minutu, a pet minuta kasnije Skamaka postavlja konačan rezultat.