TSC NA SUROV NAČIN PREKINUO SERIJU LUČANACA: Mladost uništena u Bačkoj Topoli
Slavlje fudbalera TSC-a iz Bačke Topole, Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE, 25. KOLO

Dva gola Aleksandra Ćirkovića, prvi već u drugom minutu

Objavljeno: 16:24h
Veljko Petrović

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole na svom terenu pobedili su lučansku Mladost sa 4:1 u 25. kolu Superlige Srbije.

Domaćin je poveo golom Aleksandra Ćirkovića u drugom minutu i to je bio rezultat prvog poluvremena, ali se isti igrač radovao u 67. minutu.

Aleksandar Ćirković
Aleksandar Ćirkovićfoto: Starsport©

Pre njega, u drugom poluvremenu, Sašu Stamenkovića savladao je Miloš Pantović u 58, a posle Saša Jovanović u 71. minutu.

Konačan rezultat samo tri minuta kasnije postavio je Marko Veličković, a gosti su na surov način završili seriju od pet mečeva zaredom bez poraza.

00:26

LUDNICA U SENTI, JOŠ LUĐE U DOMU BROJANA: Pogledajte koliko su SRČANO Sneža i Milan ispratili meč TSC-FCSB (VIDEO)