ČETIRI ODBRANE PETROVIĆA U POBEDI ČELSIJA! VAR "plavcima" poništio gol, a potom dao penal (FOTO)
Đorđe Petrović na utakmici Čelsija i Kristal palasa, Foto: Glyn KIRK / AFP / Profimedia

PREMIJER LIGA, 19. KOLO

Prvo poluvreme ujednačeno, domaćin prelomio u drugom sa bele tačke

Fudbaleri Čelsija pobedili su Kristal palas sa 2:1 u 19. kolu Premijer lige, a odličan sa četiri odbrane bio je Đorđe Petrović.

"Plavci" su poveli golom Mihaila Mudrika u 13. minutu, a izjednačio je Majkl Olise u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Posle VAR asistencije Nikolasu Džeksonu je poništen pogodak u 78. minutu, ali je u 89. dodeljen penal posle kog je Noni Madueke doneo trijumf.