JUNAJTED SE "VRATIO IZ MRTVIH" I SA 0:2 PREOKRENUO NA 3:2! Hojlundov prvenac dotukao Aston Vilu (FOTO)
Slavlje Rasmusa Hojlunda i saigrača, Foto: Oli SCARFF / AFP / Profimedia

PREMIJER LIGA , 19. KOLO

Drugo poluvreme pripalo je "crvenim đavolima", a prva zvezda na Old Trafordu bio je Alehandro Garnaćo sa dva gola za izjednačenje

Fudbaleri Mančester junajteda bili su na kolenima posle prvog poluvremena, ali su se na kraju "vratili iz mrtvih" i preokrenuli protiv Aston Vile.

Na kraju, u veoma dinamičnoj utakmici na Old Trafordu, u 19. kolu Premijer lige, pobeda "crvenih đavola" od 3:2!

Detalj sa utakmice Mančester junajteda i Aston Vile
Detalj sa utakmice Mančester junajteda i Aston Vilefoto: David Klein / Zuma Press / Profimedia

Gosti iz Birmingema vodili su na poluvremenu sa 2:0 golovima kapitena Džona Mekgina u 21. i Leandera Dendonkera u 26. minutu.

Drugo poluvreme pripalo je engleskom velikanu, a prva zvezda na Teatru snova bio je Alehandro Garnaćo.

Slavlje Alehandra Garnaća
Slavlje Alehandra Garnaćafoto: Martin Rickett / PA Images / Profimedia

Argentincu je posle VAR asistencije poništen pogodak u 50. minutu, ali je potom Emilijana Martineza savladao u 59. i 71. minutu.

Potpuni preokret dogodio se u 82. minutu kada je Rasmus Hojlund upisao prvenac u Premijer ligi za eksploziju radosti na Old Trafordu!

Slavlje Rasmusa Hojlunda
Slavlje Rasmusa Hojlundafoto: Oli SCARFF / AFP / Profimedia

Izabranici Erika ten Haga tako su upisali prvi trijumf u svim takmičenjima posle četiri utakmice (tri poraza i remi).