FULAMU GORKE "TREŠNJICE!" Luton preokrenuo uz pomoć dva autogola u meču začelja (FOTO)
Slavlje fudbalera Bornmuta, Foto: Graham Hunt/ProSports / Shutterstock Editorial / Profimedia

premijer liga, 19. kolo

Saša Lukić ušao je u 83. minutu

Fulamu gorke "trešnjice!" Fudbaleri Bornmuta savladali su goste iz Londona sa 2:0 u 19. kolu Premijer lige.

Strelci su bili Džastin Klajvert u 44, Dominik Solanke u 82. iz penala i Luis Sinistera u 93. minutu. Na drugoj strani Saša Lukić ušao je u 83. minutu.

Neverovatnu utakmicu gledali smo na Bramal lejnu u meču začelja i trijumf Lutona posle preokreta uz dva autogola protiv Šefild junajteda - 3:2.

Gosti su poveli u 17. minutu preko Alfija Dughtija, ali su "oštrice" preokrenule za osam minuta.

Detalj sa utakmice Šefild junajteda i Lutona
Detalj sa utakmice Šefild junajteda i Lutonafoto: Danny Lawson / PA Images / Profimedia

Prvo je Tomasa Kaminskog savladao Oliver Mekbrni u 61. i Anel Ahmedhodžić, kapiten domaćina u 69. minutu.

"Šeširdžije" su izjednačile autogolom Džeka Robinsona u 77. minutu, a slavlje im je doneo novi autogol u režiji Anisa Ben Slimana u 81. minutu.