PARTIZAN SE OPROSTIO OD DRUGOG MESTA I LIGE ŠAMPIONA! Vojvodina propustila dva zicera za pobedu (VIDEO/FOTO)
Detalj sa utakmice Vojvodine i Partizana, Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE, 7. KOLO PLEJ-OFA

Crno-beli poveli, "stara dama" preokrenula, ali na kraju remi

Objavljeno: 20:57h

Fudbaleri Vojvodine i Partizana remizirali su 2:2 u šestom kolu plej-ofa Superlige Srbije na stadionu "Karađorđe" u Novom Sadu.

Ovom podelom bodova, "parni valjak" se oprostio i matematički od druge pozicije i kvalifikacija za Ligu šampiona.

Detalj sa utakmice Vojvodine i Partizana
Detalj sa utakmice Vojvodine i Partizanafoto: Starsport©

Crno-beli su imali odlično otvaranje utakmice kada je lopta posle udarca Kvinsija Meniga okrnula okvir gola i spoljni deo mreže.

Rikardo Gomeš je već u narednom napadu imao otvoreniji put ka mreži, ali je zamalo neprecizno gađao dalji ugao.

Rikardo Gomeš na utakmici Vojvodine i Partizana
Rikardo Gomeš na utakmici Vojvodine i Partizanafoto: Starsport©

Usledio je odgovor Filipa Malbašića kojem je malo falilo da se nađe u oči u oči sa Aleksandrom Popovićem, ali je usledila reakcija odbrane u zadnji čas.

Ponovo je Partizan pripretio, ovoga puta posle kornera Bibrasa Natha i udarcem glavom Mihajla Ilića, ali je siguran bio Lazar Carević.

Potom smo videli dva gola na obe strane, jer je prvo pogodio Rikardo Gomeš, a samo četiri minuta kasnije i Jovan Milošević.

U drugom poluvremenu preokret Vojvodine preko Jovana Miloševića, ali brz odgovor Partizana, prvencem Andresa Kolorada.

Navijači Vojvodine na utakmici protiv Partizana
Navijači Vojvodine na utakmici protiv Partizanafoto: Starsport©

U 73. minutu odlično je bio postavljen Lazar Carević posle oštrog šuta Fusenija Dijabatea po zemlji. Deset minuta kasnije "stara dama" je mogla do prednosti.

Ubacio je Antonijević loptu za Malbašića, ali je stigla do Uroša Nikolića koji je iskoristio uklizavanje Šehovića i lopta je pogodila stativu.

Još jedan zicer za trijumf propuštaju Novosađani, ovoga puta Nikola Čumić u 87. minutu.

Zlatan Šehović imao je poslednju šansu u trećem minutu nadoknade vremena, ali je šutirao preko gola iz uklizavanja.