TINJA NADA ZA TADIĆEV AJAKS! PSV kiksnuo, sve staje u poslednjih 90 minuta (FOTO)
Slavlje kapitena Dušana Tadića i saigrača, Foto: EPA/MAURICE VAN STEEN

EREDIVZIJA, 33. KOLO

Kapiten Dušan igrao celu utakmicu u pobedi protiv Utrehta od 2:1

Fudbaleri PSV-a odigrali su nerešeno protiv na svom terenu protiv Herenvena 3:3 u 33. kolu Eredivizije i tako zakomplikovali zvanje viceprvaka Holandije.

Ovaj rezultat daje nadu Ajaksu za drugo mesto i kvalifikacije za Ligu šampiona posle pobede nad Utrehtom kod kuće sa 3:1.

Detalj sa utakmice Ajaksa i Utrehta
Detalj sa utakmice Ajaksa i Utrehtafoto: EPA/MAURICE VAN STEEN

"Filipsovci" su se poraza spasili u 85. minutu kada je Ćavi Simons pogodio iz penala i tako ostavio tim iz Ajndhovena sa plus tri odnosu na "kopljanike."

Kapiten Dušan Tadić igrao je svih 90 minuta, a u poslednjem kolu saigrači i on gostovaće Tventeu, dok PSV ide u Alkmar kod AZ-a. (28. maj, 14.30).

Detalj sa utakmice PSV-a i Herenvena
Detalj sa utakmice PSV-a i Herenvenafoto: EPA/Olaf Kraak

Podsetimo, Fejnord je u prošlom kolu obezbedio titulu, ali je danas slavio na gostovanju Emenu sa 3:1.

00:25

Auuuu, koliko u svetu cene kapitena Srbije: Dušan Tadić u odabranom drustvu u Dohi