ČAČANSKI DRAGULJ! Dajlan ušao u igru i za 16 minuta dao het-trik (VIDEO/FOTO)
Radost Dajlana Baždarevića, Foto: Privatna arhiva

borčevo "zlato"

Crveno-beli na krilima Baždarevića savladali Tutin sa 4:0 u 22. kolu Srpske lige Zapad

Sigurno ste puno puta čuli i videli da majstori fudbala nisu samo pod svetlima reflektora u najjačem rangu takmičenja, a dragulji se "kriju" i u nižim ligama.

Jedan takav primer dolazi nam iz Čačka gde je u utakmici 22. kola Srpske lige Zapad (treći rang) zasijao mladi Dajlan Baždarević (23).

Dajlan Baždarević
Dajlan Baždarevićfoto: Privatna arhiva

Napadač je ušao u igru u 65. minutu i za 16 minuta upisao het-trik golovima u 71. minutu iz penala, 76. i 87. minutu.

Dajlan je bio heroj Čačana koji su na svom terenu pobedili Tutin sa 4:0 i tako zadržali drugo mesto i nastavili trku za plasman u Prvu ligu Srbije.

Crveno-beli i dalje imaju šest bodova manje od lidera Smedereva, a u narednom kolu u nedelju od 16 časova gostuju Realu u Podunavcima.

02:14

SKANDALOZNO PONAŠANJE GOLMANA ARGENTINE! Bivši fudbaler Partizana: Zbog neprimerenog ponašanja SVE ZASLUGE MU PADAJU U VODU!