ZA NEVERICU: Gledajte kako je Srbija ispustila 2 gola viška protiv Kameruna! (VIDEO)
Erik Maksim Šupo-Motin, Foto: EPA/Neil Hall

nenormalno

Objavljeno: 13:04h

Taman kada je delovalo da je sve došlo na svoje, kada su fudbaleri Srbije maestralnom timskom akcijom poveli sa 3:1 protiv Kameruna, u dva minuta se sve raspalo.

Strelac izjednačujućeg gola Strahinja Pavlović je morao da izađe zbog povrede u 56. minutu, a zamenio ga je Stefan Mitrović.

Istovremeno je prvi kapiten Kameruna Vensan Abubakar ušao u igru i ispostavilo se da su ta dva momenta bilo vrlo bitna.

Andrija Živković

Iako smo treći gol postigli iz kontre, zaigrali smo previše halapljivo, a "Neukrotivi lavovi" su dobili priliku da se pokažu u segmentu u kom su oni najopasniji - baš iz kontre.

Abubakar je dao gol iz jedne takve kontre nakon što je lako izigrao Maksimovića, majstorski je lobovao Vanju Milinković-Savića. Prvo je signaliziran ofsajd, ali psole intervencije iz VAR sobe gol je priznat.

A samo tri minuta kasnije, Abubakar je pobegao Maksimoviću, nije bio u ofsajdu jer je ostao Milenković, pronašao je Šupo-Motina koji je lako matirao VMS-a.