KAMERUNCI NISU ZNALI ŠTA IH JE SNAŠLO: Pogledajte golove za preokret "Orlova" za manje od 3 minuta! (VIDEO)
Sergej Milinković-Savić slavi gol protiv Kameruna, Foto: EPA/Neil Hall

tako se igra!

Samo da Piksijevi izabranici nastave u ovom ritmu u nastavku

Objavljeno: 12:05h

Fudbalska reprezentacija Srbije je napadački krenula protiv Kameruna, ali nije koristila svoje šanse pa je kažnjena u 29. minutu posle kornera rivala.

Ipak, posle oporavka od šoka, tek u nadoknadi poluvremena "Orlovi" su se trgli i pokazali kako umeju da igraju.

Tadić je iz slobodnog udarca pronašao Strahinju Pavlovića koji je glavom smestio loptu u gornji desni ugao Epasijevog gola.

A samo tri minuta kasnije, Živkvoić je pronašao Sergeja Milinković-Savića koji je preciznim udarcem levom nogom sa oko 20 metara doneo preokret!

Moglo je čak da bude i 3:1, ali je Mitrović bio sebičan u jednoj kontri, ali nadamo se da će Piksijevi izabranici nastaviti u ovom ritmu u nastavku.