LACIO SRUŠIO MOĆNI INTER - OPET! Sergej dodao kao rukom, Alberto "pocepao" mrežu projektilom!
Fudbaleri Lacija slave treći gol, Foto: EPA/Fabio Frustaci

kakva utakmica!

Oni su na svom "Olimpiku" nadigrali Inter rezultatom 3:1, kau prošlosezonskom meču

Objavljeno: 08:02h

Fudbaleri Lacija pobedili su Inter rezultatom 3:1 u meču 3. kola italijanske Serije A.

Fudbaleri Lacija "zaseli" su na čelo Serije nakon velike pobede nad milanskim Interom u 3. kolu šampionata.

SERGEJ MOŽE U MANČESTER ZA 65.000.000 EVRA?! Zna se i koliku nedeljnu platu Srbin zahteva!

Oni su na svom "Olimpiku" nadigrali Inter rezultatom 3:1 i na taj način došli do druge ovosezonske pobede.

Srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić poslao je fantastičan centaršut sa skoro polovine terena, lopta je dugo letela i došla do Felipea Andersona koji je matirao Samira Handanovića za vođstvo Lacijala od 1:0.

Sergej Milinković Savić

Uspeo je Inter da im odgovori. Tek što je počelo drugo poluvreme, tačnije u 51. minutu, Lautaro Martines je pokazao koilko može da bude opasan, pobegao odbrani Lacija i na asistenciju Damfriza posle velike gužve iz neposredne blizine izjednačio na 1:1.

Da Lacio odnese sva tri boda i upiše pobedu postarao se Luis Alberto. Njegova "golčina" u 75. minutu ostavila je Handanovića u šoku, a navijače "zapalila".

Za konačnih 3:1 postarao se Pedro, koji je u 86. minutu postigao pogodak.