NOVI PAZAR RAME UZ RAME SA ZVEZDOM! Pobeda TSC-a može dovesti tri kluba na vrh sa identičnim bodovima!
Novi Pazar gladan Evrope!, Foto: Starsport©

superliga srbije

Bio je to peti uzastopni trijumf Novopazaraca

Fudbaleri Novog Pazara su u prvom meču osmog kola Superlige Srbije kao gosti na stadionu "Karađorđe" u Novom Sadu, pobedili Mladost GAT sa 2:1 (2:0).

Bio je to peti uzastopni trijumf Novopazaraca, koji su sa nova tri boda, makar privremeno izbili na drugu poziciju na tabeli Superlige.

NOVI PAZAR ISPUNJAVA OBEĆANJE! Gladni Evrope, NOVOM POBEDOM DOSPELI NA TREĆE MESTO!

Što se tiče Mladosti, njima je ovo bio peti uzastopni neuspeh, pa se sa svega četiri boda nalaze na 14. mestu.

Novi Pazar je od početka stavio do znanja da je došao po pobedu i nije im trebalo mnogo da dođu do golova.

Junak pobede ekipe trenera Vladimira Gaćinovića bio je Andrija Majdevac, dvostruki strelac za Novi Pazar.

Miroslav Đukić, Vladimir Gaćinović

Prvi gol postigao je u 14. minutu, da bi sedam minuta kasnije ponovo matirao golmana Aleksu Milojevića.

Mladost je u nastavku uspela da ublaži poraz, bilo je to u 47. minutu kada je mrežu Novog Pazara zatresao Andrija Radulović.

U narednom kolu, Mladost GAT gostuje 30. avgusta Napretku u Kruševcu, dok istog dana Novi Pazar dočekuje ekipu Spartaka iz Subotice.