ZVEZDA BEZ GREŠKE PROTIV NIŠLIJA: Ohi se vratio sa dva gola, crveno-beli opet na plus 2 ispred Partizana!
Omoidžuanfo, Kanga i Ben, Foto: Starsport/Peđa Milosavljević

superliga srbije, 35. kolo

Objavljeno: 19:04h

Crvena zvezda je na stadionu "Rajko Mitić" ubedljivo pobedila Radnički iz Niša - 4:1 (3:0), u okviru 35. kola Superlige Srbije, odnosno pete runde plej-ofa.

Aktuelni šampion se tako vratio na lidersku poziciju i došao još bliže odbrani titule, nakon što je Partizan ranije danas izbio na čelo trijumfom nad Vojvodinom.

Crveno-beli su poveli već u 10. minutu golom Aleksandra Kataija iz penala. Samo tri minuta kasnije Mirko Ivanić je duplirao prednost.

A u 22. minutu Ohi Omoidžuanfo je prekinuo svoj golgeterski post (7 utakmica) i povećao na ogrmonih 3:0 za domaćina.

U nastavku je Stefan Mitrović smanjio na 3:1 u 54. minutu, ali je već u 57. opet bilo +3 a strelac je ponovo bio Ohi.

1 / 9 Foto: Starsport/Peđa Milosavljević

Zvezda dva kola pre kraja ima 94 boda, dva više od Partizana, dok je Radnički peti sa 48 bodova.