LEAO VODI MILAN KA TITULI! Rosoneri ostvarili treću uzastopnu pobedu u šampionatu! (FOTO)
Detalj sa utakmice Milan - Fiorentina, Foto: EPA/Matteo Bazzi

FIORENTINA PALA U ZAVRŠNICI!

Torino je kao gost pobedio Empoli sa 3:1

Objavljeno: 18:07h

Fudbaleri Milana pobedili su na svom terenu Fiorentinu sa 1:0, u utakmici 35. kola Serije A.

Jedini gol postigao je Rafael Leao u 82. minutu. Milan je ostvario treću uzastopnu pobedu i sada ima 77 bodova.

Torino je kao gost pobedio Empoli sa 3:1. Domaćin je meč završio bez dvojice igrača pošto su isključeni Valerio Vere u 59. i Slovenac Petar Stojanović u 86. minutu.

Meč je u potpunosti obeležio prvi strelac "bikova", Andrea Beloti, koji je postigao het-trik.

Ranije danas Juventus je na svom terenu pobedio Veneciju sa 2:1.