KAD NE IDE NAPADAČIMA TU SU DEFANZIVCI! Bonući dvostruki strelac za pobedu Juventusa! (FOTO)
Fudbaleri Juventusa, Foto: EPA/Alessandro Di Marco

TESNO!

Dušan Vlahović zamenjen je u 79. minutu

Fudbaleri Juventusa pobedili su na svom terenu Veneciju sa 2:1, u meču 35. kola italijanske Serije A.

Poveo je Juventus golom Leonarda Bonućija u sedmom minutu, da bi Venecija izjednačila u 71. minutu golom Matije Aramue.

Pobedu Juventusu doneo je Bonući svojim drugom golom na meču u 76. minutu.

Srpski golgeter Dušan Vlahović nije se upisao u strelce na ovoj utakmici i zamenjen je u 79. minutu, a umesto njega ušao je Đorđo Kjelini.

Dušan Vlahović

U narednom kolu, Juventus će gostovati Đenovi, dok će Venecija gostovati Salernitani.