JUVENTUS NADIGRAN, ALI SLAVIO GOLOM U 88. MINUTU: Vlahović ušao sa klupe, Imobile mu sve više beži!
Dušan Vlahović na meču sa Sasuolom, Foto: EPA/Serena Campanini

serija a, 34. kolo

Objavljeno: 22:46h

Juventus je u finišu poslednje utakmice 34. kola italijanske Serije A došao do pobede u gostima nad Sasuolom - 2:1 (1:1).

Domaćin je poveo u 39. minutu preko Raspadorija, ali je "Stara dama" izjednačila pred odmor - Paulo Dibala je bio strelac u 45. minutu.

Sasuolo je bio bolji i u nastavku i imao ukupno 20 šuteva u gol, ali je Juve odneo sva tri boda.

Gol za trijumf postigao je rezervista Moaz Kean u 88. minutu na asistenciju Aleksa Sandra.

Dušan Vlahović je za crno-bele igrao od 55. minuta.