SALERNITANA BOLJA OD VIOLE: Milenković i Terzić bili na terenu, iznenađenje u Seriji A!
Frank Riberi (desno), Foto: Profimedia

serija A 34. kolo

U sledećem kolu Fjorentina dočekuje Udineze, a Salernitana gostuje Atalanti

Objavljeno: 17:03h

Fudbaleri Salernitane pobedili su danas na svom terenu Fjorentinu sa 2:1, u utakmici 34. kola italijanske Serije A.

Bosanskohercegovački fudbaler Milan Đurić je u devetom minutu doveo domaći tim u vodjstvo, a rezultat je izjednačio Rikardo Saponara u 64. minutu.

Pobedu Salernitani doneo je Federiko Bonacoli u 79. minutu.

Srpski fudbaler Nikola Milenković odigrao je ceo meč za tim iz Firence, dok je Aleksa Terzić ušao u igru u 67. minutu.

Fjorentina je sedma na tabeli Serije A sa 56 bodova, dok je Salernitana u zoni ispadanja na 18. mestu sa 25 bodova.

U sledećem kolu Fjorentina dočekuje Udineze, a Salernitana gostuje Atalanti.