FUDBALER JUVENTUSA OGORČEN POSLE PORAZA OD INTERA: Ono što je izjavio, izazvaće TEKTONSKE promene u Italiji!
Fudbaleri Intera se svađaju sa sudijom, Foto: EPA /Alessandro di Marco

teške reči

Takođe, fudbaleri Juventusa tražili su od sudije da im u drugom poluvremenu dosudi jedanaesterac

Fudbaler Juventusa Adrijen Rabio kritikovao je suđenje posle poraza u utakmici protiv Intera u velikom derbiju italijanskog prvenstva.

Juventus je sinoć izgubio na svom terenu od Intera sa 0:1, a Rabio je nezadovoljan pošto je sudija dozvolio igraču milanske ekipe Hakanu Čalhanogluu da ponovo izvede jedanaesterac, nakon što je prvi put promašio.

Francuski fudbaler je za DAZN rekao da je "sudija odlučio utakmicu", a posle meča oglasio se i na društvenim mrežama.

- Teško je igrati sa 11 protiv 12 igrača - naveo je Rabio na društvenim mrežama.

FK Juventus

Brojni fudbaleri Juventusa su označili da im se dopada ta objava. Sudija je odlučio da fudbaler Intera ponovi penal pošto je Matijas de Liht ušao u šesnaesterac pre nego što je Čalhanoglu izveo udarac.

Takođe, fudbaleri Juventusa tražili su od sudije da im u drugom poluvremenu dosudi jedanaesterac, posle prekršaja Alesandra Bastonija na Denisu Zakariji, ali je sudija procenio da je prekršaj bio van kaznenog prostora.

Juventus je četvrti na tabeli sa 59 bodova, pet više od petoplasirane Rome. Inter je treći sa četiri boda više i utakmicom manje.