ISPISANA ISTORIJA U HUMSKOJ: PARTIZAN ima SIGURNU prednost, a STRELAC golova je bio JEDAN igrač! (VIDEO)
Radost fudbalera Partizana, Foto: Starsport©

SPEKTAKULARNO

Uroševiću je ovo drugi gol u sezoni

Objavljeno: 16:39h

Fudbaleri Partizana poveli su protiv ekipe TSC-a u 11. minutut golom Slobodana Uroševića.

Bek crno-belih je postigao sjajan gol. On je iskosa sa desne strane savladao Filipovića. Prvo mu je Natho odigrao kratak pas, a onda je Urošević šutirao ka golu, živi zid se razdvojio i lopta je tu prošla, i završila u mreži.

Uroševiću je ovo drugi gol u sezoni, prvi posle utakmice sa Radničkim iz Niša koja je bila prva u prolećnom delu šampionata.

Partizan juri pobedu na ovom meču, kako bi ostao u trci za titulu koja se vodi protiv Crvene zvezde.

Podsetimo da je ova utakmica kasnila sedam minuta zbog problema sa VAR tehnologijom.

Pred kraj prvog poluvremena Partizan je poveo sa 2:0, i opet je bio isti strelac Slobodan Urošević.

On je svoj novi gol na utakmici postigao glavom posle kornera.

Ovo je prvi put za beka crno-belih da je postigao dva gola na meču, a ujedno i svoj četvrti gol u sezoni,

Sigurno da ćemu ovo biti utakmica koju će dugo pamtiti.