RUSVAJ U HOLANDIJI! Prekinut meč Partizanovog rivala! PIROTEHNIKA, LETELE ČAŠE! (VIDEO)
FK Cvoleu, Foto: instagram/fc_zwolle

FK FEJNORD

Fudbaleri Fejenorda slavili su i u ligi, iako je meč obležio incident i prekid.

Objavljeno: 19:48h

U četvrtak su fudbaleri Fejenorda savladali Partizan u okviru Lige konferencija (2:5).

Na današnjem susretu u utakmici 26. kola Eredivizije gostovali Cvoleu, a meč je na kratko prekinut u 74. minutu.

Pre toga, poveo je domaćin pogotkom Brama van Polena u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena. Zatim je u 67. minutu Sinistera doneo izjednačenje gostima.

Onda je usledio prekid.

A razlog je što su navijači Cvolea pirotehničkim sredstvima gađali golmana Fejenorda Ofira Marcijana, a pre toga čašama piva.

Sudija Marti van den Kerkof je povukao ekipe sa terena, ali je posle pauze koja je potrajala desetak minuta meč nastavljen.

Prema izveštajima iz Holandije, Marsijano je pogođen u nogu i zadobio je lakšu povredu.

U 77. minutu je strelac bio Desers, koji je kao i Sinistera bio strelac u Beogradu.