NAPOKON POBEDA: Argentina upisala prva tri boda na Kopa Amerika - Igra ponovo bila bleda!

Kopa Amerika

Nakon razočaravajućeg remija u prvom kolu sa Čileom 1:1 Gaučosi su sinoć upisali i prva tri boda na ovogodišnjem izdanju Kopa Amerike.

Mesi i družina su od početka bolje zaigrali u ovom meču.

U uvodnim minutama veliku šansu u gol nije pretvorio Gonzales koji nije uspeo da pospremi jedan odbitak u mrežu nakon što je golman Urugvaja prethodno odbranio Mesijev udarac.

Ipak, samo par minuta kasnije pao je gol. Leo je ubacio sa leve strane, a loptu glavom u mrežu iz teške situacije ubacio je Guido Rodriguez za veliko slavlje.

Tu možemo stati sa nabrajanjem velikih prilika na ovoj utakmici, jer ih do samog kraja gotovo i nije bilo.

Gaučosi su zatvorili sve prilaze svom golu, dok sa druge strane Urugvaj nije imao ideje kako da zapreti golmanu Martinezu.

Urugvajci u ovom susretu nisu imali udarac u okvir gola protivnika, što dovoljno govori o tome. Tim koji u sastavu ima Kavanija i Suareza u ofanzivnom smislu zaista mora bolje.