IMA LI NEKO DA MOŽE DA IH ZAUSTAVI: Brazil pleše sambu po Kopa Americi, Peru nije znao u šta se uvalio!

Brutalno

Brazil deluje toliko moćno, da se stiče utisak da će se prošetati kroz ovogodišnje izdanje Kopa Amerika.

Naime Karioki su savladali Peru sa 4:0 u okviru drugog kola.

Opravdale su "karioke" ulogu favorita i pokazale da su spremne za najviše domete, tačnije osvajanje ovog takmičenja.

Nije dugo trebalo izabranicima selektora Titea da dođu do prednosti. Igrao se 12. minut kada je Aleks Sandro pogodio i od tada je samo bilo pitanje kojim rezultatom će utakmica biti završena.

Do kraja prvog dela utakmica golova nije bilo, ali je Brazil u nastavku sao na gas i postigao još tri pogotka.

U strelce su se u drugom delu upisali Nejmar, Everton Ribeiro i Rišarlison.

Brazil posle dve utakmica ima šest bodova i gol razliku 7:0, dok je Peruu ovo bio prvi meč.