Detalj sa meča Bajern - Crvena zvezda, Foto: Mladen Lackovic / imago sportfotodienst / Profimedia

ZVEZDA DIGLA RUKE OD EVROLIGE: Kolaps crveno-belih bez Teodosića, Bajern slavio na individualni kvalitet

Tok meča ste mogli da pratite uživo na našem sajtu

Objavljeno: 01.03.2024. 19:46h > 22:55h
21:35h

26. minut - Ibaka lako prolazi Mitrovića. Potom prelep potez Mitrovića 44:37

21:32h

25. minut - Sjajno zakucavanje Bolomboja! Konačno trojka za Nedovića 40:35

21:31h

24. minut - Novi poeni Ibake, raste prednost Bajerna! 40:29

21:25h

22. minut - Ide i trojka Lučića. Nastavlja Zvezda sa lošim rešenjima u napadu 38:29

21:24h

21. minut - Počelo je drugo poluvreme. Buker otvara drugo poluvreme trojkom. Gedraitis pogađa za dva poena 35:29

21:05h

20. minut - Greška Edvardsa, pa veliki promašaj Smarta. Kraj prvog poluvremena 32:27

21:03h

19. minut - Sjajan potez Bolomboja 32:27

21:00h

18. minut - Dugo nije bilo poena Smarta koji sada prekida uspavanku. Bolmaro s druge strane beleži lake poene.

Greška Lazarevića što kažnjava Edvards posle kontre 32:23

20:59h

17. minut - Šta je sada promašio Jago Dos Santos! Srećom, Obst promašuje za tri poena 28:23

20:55h

16. minut - Novi šut iz očaja i novi promašaj Lazića. Dobra odbrana crveno-belih, ni domaći ne briljiraju u ovim momentima. 28:23

20:55h

15. minut - Ništa ne od ruke košarkašima Zvezde. 28:23

20:52h

14. minut - Ništa od Nedovićeve trojke, potom je promašio i Jago, ali Branković sa druge strane nije! 28:23

20:50h

13. minut - Konačno poeni Zvezde, ali Branković uzvraća sa druge strane! Jago siguran sa linije panala 25:22

20:48h

11. minut - Ide nova trojka Obsta! Nižu se očajni napadi košarkaša Zvezde 23:19

20:44h

10. minut - Novi promašaj Zvezde sa distance. Obst donosi preokret Bajernu. Kraj prve četvrtine 20:19