Detalj sa meča Bajern - Crvena zvezda, Foto: Mladen Lackovic / imago sportfotodienst / Profimedia

ZVEZDA DIGLA RUKE OD EVROLIGE: Kolaps crveno-belih bez Teodosića, Bajern slavio na individualni kvalitet

Tok meča ste mogli da pratite uživo na našem sajtu

Objavljeno: 01.03.2024. 19:46h > 22:55h
20:43h

9. minut - Novi neiskorišćen napad Zvezde. Buker lako izlazi na kraj sa Tobijem 17:19

20:41h

8. minut - Zvezda je odigrala nekoliko loših napada, Buker nastavlja sa sjajnom partijom 15:19

20:39h

6. minut - Jago Dos Santos pogađa za 3 poena! Obst uzvraća ekspresno! 13:19

20:37h

5. minut - Dobar napad Zvezde koji nije realizovao Gedraitis. Novi poeni za Bukera. Zakucavanje i ofanzivni skok Bolomboja 10:16

20:36h

4. minut - Ide trojka Bolomboja koji je ostao zaboravljen u korneru. Laki poeni za Bukera sa druge strane 8:14

20:32h

3. minut - Veliki promašaj Bukera, Mitrović pogađa preko Ibake! Gedraitis pogađa posle konre. Sjajan početak za crveno-bele.

Bajern smanjuje preko raigranog Ibake 6:11

20:31h

2. minut - Smart beleži prve poene na meču. Laki poeni Ibake. Dobar početak Smarta koji pogađa i za tri poena 4:7

20:30h

1. minut - Počeo je meč u Minhenu! Navijači Zvezde nadglasali domaće! Mitrović beleži prve poene na mečuposle ofanzivnog skoka. Uzvrača Ibaka 2:2

20:27h

Zvezdina startna petorka: Smart, Jago dos Santos, Gedraitis, Mitrović i Bolomboj

Bajern: Bolmaro, Edvards, Lučić, Buker, Ibaka

20:21h

Jedan od najboljih igrača Bajerna Silvan Fransisko neće nastupiti za Bajern zbog bolesti.

20:19h

Fredi Gilespi se vratio u Minhen i ove večeri će biti sa protivničke strane.

19:28h

Košarkaši Crvene zvezde gostuju ekipi Bajerna u Minhenu od 20.30 časova, u okviru 27. kola Evrolige.

Crveno-beli će biti oslabljeni za najboljeg igrača ove sezone, Miloša Teodosića, a navijači će morati još da sačekaju na povratak Nikole Topića i debi Treja Tompkinsa.

Svaki meč je za izabranike Janisa Sferopulosa biti ili ne biti, a ovo je prvi u nizu nakon reprezentativne pauze.

Crveno-beli su u dobrom momentumu nakon osvajanja Kupa Radivoja Koraća, ali videćemo koliko su imali vremena za uigravanje nakon reprezentivnih obaveza.

Tradicija nije na strani beogradskog tima jer su poslednji put u Minhenu slavili pre devet godina.

Ipak, Zvezda je slavila u prvom meču u Beogradu sa 74:68.

Zvezda se trenutno nalazi na 16. mestu Evrolige sa 10 pobeda i 16 poraza, dok je Bajern na 14. poziciji sa jednom pobedom više.