Crvena zvezda - Partizan, Foto: Starsport©

ZVEZDA RAZBILA PARTIZAN U VEČITOM DERBIJU: Crveno-beli zablistali u meču sezone, crno-beli NEPREPOZNATLJIVI

Tok meča ste mogli da pratite uživo na našem sajtu

Objavljeno: 04.01.2024. 22:03h > 23:25h
21:23h

26. minut - Poeni Kabokla koji se najbolje snašao posle gužve u reketu, a potom faul u napadu za Bolomboja. 58:40

21:16h

25. minut - Potencijalni problem za Zvezdu, Topić tražio izmenu zbog povrede. Pročitan napad Partizana, Teodosić na liniji slobodnih bacanja.

Laki poeni Kabokla iz reketa. Bolomboj polovičan sa linije penala 58:38

21:14h

24. minut - Laki poeni Vukčevića, s druge strane sjajna akcija Zvezde i poeni za Bolomboja. 55:36

21:13h

23. minut - Promašuje Lazić za 3, potom laki poeni Kabokla! 53:34

21:11h

22. minut - Neiskorišćen napad Zvezde, što kažnjava trojkom Naneli.

Bolomboj polovičan sa linije penala 53:32

21:08h

21. minut - Počelo je drugo poluvreme u "Štark areni". Nedović fauliran pri prodoru, pogađa oba bacanja. Dobra odbrana Zvezde, Vukčević promašuje s poludistance 52:29

20:50h

20. minut - Ide i trojka Nemanje Nedovića! Novi protraćen napad Partizana, crveno-beli imaju ceo napad do kraja poluvremena.

Teodosić stavlja tačku na prvo poluvremena trojkom u poslednjoj sekundi! 50:29

20:47h

19. minut - Razigrao se Panter u ovim momentima. Izgubljena lopta Zvezde, a onda poeni Nanelija. Sferopulos mora da reagije 44:29

20:44h

18. minut - Još jedna izgubljena lopta za Partizan. Promašaj Teodosićakoji kažnjava Panter sa poludistance 44:25

20:42h

17. minut - Problem za Partizan, 3. faul za Kabokla. Jago siguran sa linije penala. Partizan ponovo nije imao rešenje u napadu, Jago ponovo koristi brzinu i iznuđuje faul. 44:23

20:40h

16. minut - Kaboklo dobija duel pod košem. Nedović beleži poene posle prodora 40:23

20:38h

15. minut - Novi poeni Gedraitisa, s druge strane uzvraća Doužer! Gedraitis fauliran posle ofanzivnog skoka, ali Teodosić potom promašuje za tri poena 38:21

20:37h

14. minut - Zvezda ide na plus 20 posle poena Hange! Na kratko je Panter utišao Delije 36:19

20:32h

13. minut - Gedraitis pogađa za 3 poena posle asistencije Teodosića! Raste prednost Crvene zvezde, pa nova greška Partizana. Neverovatan pogodak Gedraitisa, sve ide od ruke crveno-belima 34:16

20:30h

12. minut - Teodosić ponovo nalazi Gilespija koji ponovo zakucava! Novi protraćen napad Partizana 29:16