Crvena zvezda - Partizan, Foto: Starsport©

ZVEZDA RAZBILA PARTIZAN U VEČITOM DERBIJU: Crveno-beli zablistali u meču sezone, crno-beli NEPREPOZNATLJIVI

Tok meča ste mogli da pratite uživo na našem sajtu

Objavljeno: 04.01.2024. 22:03h > 23:25h
20:29h

11. minut - Ide i trojka Miloša Teodosića! Zvezda nastavlja u sjajnom ritmu. Smit uzvraća trojku u momentima kada se činilo da će to biti novi protraćen napad crno-belih 27:16

20:25h

10. minut - Novo zakucavanje Gilespija posle perfektne asistencije Teodosića! Kaminski na liniji slobodnih bacanja.

Novi poeni za Gilespija posle lucidnog poteza Teodosića. Kraj prve četvrtine! 24:13

20:18h

9. minut - Gedraitis siguran sa linije penala. Novi neiskorišćen napad Partizana. Hanga sjajno pronalazi Gilespija koji snažno zakucava 20:9

20:15h

8. minut - Doužer pogađa uz faul! Upisuje se i Gilespi među pontere! Partizan promašuje dva čista zicera. 16:9

20:12h

7. minut - Adam Hanga pogađa za 3 posle ofanzivnog skoka! Nova izgubljena lopta za Partizan. Pogađa Hanga o tablu sa 8 metara! 14:6

20:09h

5. minut - Kaboklo kupi Anđušićev promašaj i poentira. Drugi napad zaredom ne koristi Zvezda 8:6

20:06h

4. minut - Sjajan prodor Nedovića, a potom i izgubljena lopta Partizana! Sjajan pas Topića za Davidovca koji pogađa za 3 poena! 8:4

20:04h

3. minut - Zvezda igra čvrstu odbranu, Lazić već ima dva faula, ali uspeva da ukrade loptu. Nedović promašuje za 3, ali Topić na ofanzivnom skoku. Ne uspeva Zvezda da iskoristi ovaj napad.

Panter s druge strane cepa mrežicu i donosi prvu prednost Partizanu 3:4

20:02h

2. minut - Topić ulazi na najbolji mogući način u meč. Pogađa uz faul. Prve poene za Partizan postiže Doužer 3:2

20:01h

1. minut - Dva neiskorišćena napada Partizana!