Zvezda nema pobedu protiv Barselone u gostima, Foto: Javier Borrego / Zuma Press / Profimedia

EVROLIGA

ZVEZDA PALA U ZAVRŠNICI: Crveno-beli ispustili veliku priliku u Barseloni!

Košarkaši Crvene zvezde igraju meč 7. kola Evrolige protiv Barselone na terenu gde do sada nisu ostvarili pobedu. Crveno-beli imaju skor od dve pobede i četiri poraza nakon šest odigranih utakmica, dok Barselona ima impresivan skor od pet pobeda i jednog poraza. Trener Crvene zvezde, Joanis Sfeiropulos, za ovu priliku ne može računati na Lazića, Hanga i Simonovića, što dodatno otežava izazov protiv snažnog protivnika. Utakmica u Barseloni predstavlja priliku za Crvenu zvezdu da se suprotstavi jednom od najjačih timova u Evroligi i da pokuša ostvariti pozitivan rezultat na gostujućem terenu.

Objavljeno: 10.11.2023. 20:13h > 23:10h
21:17h

Nedović je postigao trojku u poslednjem napadu, te je Zvezda na samo -4 - 47:43!

21:15h

10. minut - Satoranski je trojkom vratio Barsu na +10, ali je Teodosić uzvratio - 47 - 40

21:07h

8. minut - Uspela je Zvezda da stabilizuje odbranu, a Nedović je pogodio prvu trojku na meču za crveno-bele - 42:32!

21:03h

6. minut - Otišla je Barsa na +17 nakon poena Jokubaitisa, ali je Zvezda nakon dva poseda spustila - 13 - 42:29!

20:59h

4. minut - Nastavila je Barsa da povećava prednost, pogađali su Ernangomez i Parker - 23:37!

20:54h

2. minut - Loše je Zvezda otvorila drugu četvrtinu. Pukla je odbrana crveno belih, a to je rezultovalo da odu na -10 - 30:20!

20:51h

Počela je druga četvrtina!

20:49h

Kraj prve četvrtine!

20:49h

10. minut - Davidovac je nakon odlične asistencije Teodosića pogodio iz reketa - 21:18

20:46h

9. minut - Zvezda je nakon poena Mitrovića prišla na -1,ali su igrači Barselone vezali četiri poena.

Tobi je nakon ekstra postigao poene - 20:16

20:40h

6. minut - Ušao je Miloš Teodosić u igru i Zvezda je odmah prodisala. Vezao je Teo dva poena i dve asistencije i vratio Zvezdu rezultatski na -3 - 15:12!

20:36h

4. minut - Bolja igra Barselone na startu. Nakon serije 5:0 Nikole Kalinića rezultat je - 11:6

20:32h

2. minut - Zvezda je otvorila meč promašajem, te je Barsa preko Silve, a zatim i Veselog došla do 4:0.

Mitrović pogađa dva slobodna bacanja - 4:2!