Crvena zvezda - Partizan, Foto: Starsport

finale aba lige

BRILJANTNI KAMPACO DONEO ZVEZDI MAJSTORICU! Nervozni Partizan prokockao još jednu šansu, DRAMA SE NASTAVLJA

Tok meča ste mogli da pratite uživo na našem sajtu

Objavljeno: 20.06.2023. 19:53h > 22:07h
20:16h

25. minut - Mitrović fauliran, ali pogađa samo jedno bacanje! Novi problem za Partizan, lična u napadu za Ledeja! 43:32

Strašno zakucavanje Dobrića, pobegao je Panteru i efektno zakucao loptu u koš! 45:32

20:14h

24. minut - Idu novi poeni Dobrića, neuaustavljiv je! S druge strane novi poeni Eksuma! 42:31

20:12h

23. minut - Sjajan prodor Dobrića, uzvraća Naneli još efektnijim poenima! 37:28

Ognjen Dobrić pogađa za 3 poena, za sada je x faktor crveno-belih! 40:30

20:09h

21. minut - Eksum otvara drugo poluvreme svojim poenima, ali Kampaco pogađa novu trojku! 35:26

19:50h

20. minut - Konačno trojka Kampaca i to u sjajno momentu za crveno-bele! Sa druge strane Panter promašuje skoro pa zicer, i sada je plus 8 za domaće! Imali su crveno-beli šansu da uvećaju prednost do isteka poluvfremena, ali ipak rezultat ostaje 32:24.

19:48h

19. minut - Kampaco kao brzi voz prolazi pored odbrane Partizana! 29:24

19:41h

18. minut - Ide trojka Filipa Petruševa! S druge strane prepoznatljiv šut i pogodak Pantera sa poludistance!

Krade loptu Vildoza i donosi Zvezdi nove poene. 27:24

19:39h

16. minut - Poeni Bentila posle haosa u reketu, uspeva da odbitak posle promašaja Petruševa smesti u koš!

Veliki promašaj Nedovića, Anđušić promašuje za 3 takođe, ali se snalazi pod košem i pogađa za 2. 22:22

19:34h

15. minut - Ide nova trojka Partizana, ovog puta pogađa Kevin Panter! Sada je Zvezda u kontraritmu. 20:19

Nesportska Branku Laziću, Panter pogađa bacanje za izjednačenje! 20:20

19:33h

14. minut - Novi promašaj Kampaca za 3, ali promašuje i Panter sa poludistance, Mitrović najbolji u skoku! Međutim, centar Zvezde već u narednom napadu pravi treći faul! 20:16

19:31h

13. minut - Konačno poeni za Partizan! Smailagić pogađa za 3! S druge strane Kampaco i Marković promašuju po jednu trojku! 20:16

19:27h

12. minut - Nova izgubljena lopta za Partizan, s druge strane Kampaco fauliran, ali ne uspeo Mitrović posle prodora!

19:23h

10. minut - Partizan je potpuno stao, ali Martin posle dobro izgrađene pozcije pod košem ipak promašuje, a potom i pravi novi faul, ovog puta nad Eksumom. 18:13

Pogađa Mitrović iz odbojke posle prodora Petruševa! 20:13.  Crveno-beli su napravili seriju 14:1 i zasluženo vode posle prve četvrtine.

19:20h

9. minut - Nova izgubljena lopta za Partizan, a onda se Kampaco kao furija prošetao do koša i upisao nove poene. 18:12

19:15h

8. minut - Novi neiskorišćen napad Partizana! 15:12

Gledali smo novo podbacivanje, Zvezda je uzela novi  napad, ali je Marković promašio za tri. Ponovo su se crveno-beli domogli lopte, a onda novi faul pri šutu za tri poena, ovog puta za Kampaca.

Neverovatno, samo jedno Argentinac pogađa!