Crvena zvezda - Partizan, Foto: Starsport

finale aba lige

BRILJANTNI KAMPACO DONEO ZVEZDI MAJSTORICU! Nervozni Partizan prokockao još jednu šansu, DRAMA SE NASTAVLJA

Tok meča ste mogli da pratite uživo na našem sajtu

Objavljeno: 20.06.2023. 19:53h > 22:07h
19:14h

7. minut - Sjajan prodor i novi poeni Ognjena Dobrića! 15:12

19:12h

6. minut - Ognjen Dobrić pogađa za 3 poena! 11:12

Sjajan prodor Kampaca, Zvezda preuzima vođstvo 13:12

19:08h

5. minut - Novi poeni za Ledeja, ovog puta posle prodora. Filip Petrušev pogađa uz faul. 8:12

19:07h

4. minut - Novi poeni za Petruševa posle zakucavanja. Zek Ledej pogađa za 3 poena sa druge strane 6:10

19:04h

3. minut - Ide trojka Alekse Avramovića, nakon što je jednu promašio u prethodnom napadu. Faul u napadu Hasana Martina.

Posle blokade nad Avramovićem, Vildoza je fauliran i dobija 3 slobodna bacanja, pogađa dva 4:5

Džejms Naneli ide do kraja i upisuje prve poene 4:7

19:02h

2. minut - Ističe napad Partizana, a sa druge strane efektno zakucavanje Petruševa! 2:2

19:00h

1. minut - Počeo je meč u Pioniru! Matijas Lesor upisuje prve poene ispod koša. Potom veliki promašaj Branka Lazića sa trojke 0:2

18:37h

18.37 Nebojša Ilić apeluje na navijače da navijaju fer i sportski i da ne ubaciju ništa na teren.

18:21h

18.21 Večeras u timu Partizana neće biti Janisa Papapetrua zbog povrede ramena.

17:53h

U "Pioniru" se već čuju uvredljive pesme...

Izmena: 18:36h
17:42h

Košarkaši oba tima su već pristigli u dvoranu "Aleksandar Nikolić".

17:35h

Košarkaši Crvene zvezde dočekuju ekipu Partizana u 4. meču finala ABA lige od 19 časova u "Pioniru".

Crno-beli imaju još jednu "meč" loptu, a ukoliko crveno-beli uspeju da izjednače, serija se vraća u "Štark arenu".

U proteklom meču je viđeno dosta nemilih scena i trzavica, utakmica je počela sa pola sata zakašnjenja, a navijači Zvezde su pali na ispitu.

Videćemo da li su apeli trenera i igrača urodili plodom, a verovatno će više efekta imati kazne koje je izrekla ABA liga.

Čelnici regionalnog takmičenja su kaznili oba tima, tačnije Zvezdu finansijski i zatvaranjem dela trobina, dok su sa druge strane Naneli i Madar izvukli "najdeblji kraj".