ZVEZDA RAZBILA OČAJNI ASVEL, ALI UZALUD! Kampaco pravio razliku, crveno-beli uradili sve što je u njihovoj moći

Tok meča možete pratiti putem našeg lajv-bloga

Objavljeno: 31.03.2023. 22:53h > 23:40h
22:08h

22. minut - Kampaco pogađa flouter! S adruge strane pogađa Risašer 44:41

22:07h

21. minut - Počelo je drugo poluvreme! Sjajna saradnja Bentila i Kuzmića 42:39

21:50h

20. minut - Novi poeni Vilodoze, pogodio je na isteku napada. Imao je Asvel čitav napad, ali Zvezda ipak uspeva da završi poluvreme sa pristojnim zaostatkom 42:37

21:44h

19. minut - Kaudi pogađa uz faul, najgori mogući scenario! Odmah traži tajm-aut Duško Ivanović.

Vildoza koristi slobodna bacanja i smanjuje prednost 42:35

21:41h

17. minut - Nando De Kolo fauliran pri šutu za tri poena, a Francuz očekivano pogađa sva tri bacanja!

Sjajan potez Kampaca i prvi poeni na meču za Argentinca, ali Risašer pogađa za 3 poea sa druge strane 39:32

21:39h

16. minut - Idu poeni Fala, a potom novi protraćen napad crveno-belih! 33:30

21:36h

15. minut - Ognjen Dobrić pogađa za 3 poena! De Kolo pogađa preko ruke sa poludistance 30:30

21:33h

14. minut - Strašno zakucavanje Petruševa posle asistencije Vildoze! Odmah je Ivanović izveo Petruševa zbog neprimerene gestikulacije prema protivničkom igraču, ali i loše odbrane 28:27

21:32h

13. minut - Sjajan potez Mitrovića za novo izjednačenje, ali Metjuz lagano poentira! 25:25

21:29h

12. minut - Vezuje Asvel 6 poena! 25:23

21:25h

11. minut - Dobar početak druge četvrtine za Zvezdu! Upisuje Vildoza nove poene, a onda Holand pogađa za 3 poena! 19:23

21:20h

10. minut - Petrušev je pokušao iz jako loše pozicije i nije pogodio, ali Metjuz uspeva sa druge strane!

Vildoza pogađa oba slobodna bacanja! Kraj prve četvrtine! 19:17

21:17h

9. minut - Pons pogađa za izjednačenje! Tajus zakucava i donosi prednost domaćima 17:15

Duško Ivanović je pobesneo na tajm-autu, jako je nezadovoljan odlukama svojih igrača.

21:15h

8. minut - Poeni Martina, potom De Kolo siguran sa linije slobodnih bacanja! 13:15

21:13h

7. minut - Zicer promašuje Tajusa, s druge strane promašuje Kapmaco za 3! 11:12