ZVEZDA RAZBILA OČAJNI ASVEL, ALI UZALUD! Kampaco pravio razliku, crveno-beli uradili sve što je u njihovoj moći

Tok meča možete pratiti putem našeg lajv-bloga

Objavljeno: 31.03.2023. 22:53h > 23:40h
21:08h

5. minut - Novi poeni za Bentila, pogađa još jednom za tri poena! Potom i sjajna saradnja Kampaca i Dobrića 9:12

21:05h

4. minut - Prvo vođstvo Zvezdi donosi Vildoza posle prodora, ali uzvraća Nando De Kolo poenima na isteku napada.

Bentil uspeva da postigne poene iz teške pozcije, ali furiozno De Kolo pogađa uz faul 9:7

21:03h

Crveno-beli su saznali loše vesti jer je Žalgiris zabeležio pobedu, što Zvezdi nikako ne odgovara u borbi za Top 8!

21:03h

2. minut - Bentil pogađa za 3 poena i smanuje na 4:3

21:02h

1. minut - Počeo je meč Asvela i Zvezde! Domaći otvaraju meč svojim poenima 2:0

20:56h

Asvel: Di Bost, Nando De Kolo, Šarls Kahudi, Zakari Risašer, Jusufa Fol. Crvena zvezda: Luka Vildoza, Fakundo Kampaco, Stefan Lazarević, Bendžamin Bentil, Ognjen Kuzmić.

19:58h

Košarkaši Crvene zvezde gostuju ekipi Asvela od 21 čas u okviru 32. kola Evrolige.

Izabranici Duška Ivanovića kao ni u prethodnim mečevima nemaju pravo na grešku, a takođe će čekati rezultate i sa ostalih utakmica.

Crveno-beli u Francuskoj ne mogu da računaju na dva jako bitna igrača, Branka Lazića koji je već duže vreme van terena, kao ni Nemanju Nedovića koji nije igrao ni na prethodnom meču.

Srpski tim u ovaj susret ulazi sa 12. mesta, uz skor od 14 pobeda i 7 poraza, ali se može reći da je u dobrom raspoloženju.

Vezali su košarkaši Zvezde dve pobede, protiv Baskonije i Valensije, a Asvel je čini se trenutno najpoželjniji protivnik jer se nalazi na poslednjem mestu sa 8 pobeda i 23 poraza.

Takođe, u prvom susretu odigranom u Beogradu, košarkaši Zvezde su slavili sa 71:67, što je bio debi Duška Ivanovića.